Lojistik - Nakliyat Rehberi -> HATA

Lojistik - Nakliyat Rehberi Aradığınız Sayfaya Ulaşılamıyor.... www.lojistikrehberi.gen.tr Sitesi Üzerinde Ulaşmaya Çalıştığınız Sayfa Silinmiş Yada Taşınmış Olabilir. www.lojistikrehberi.gen.tr Sitesinde Teknik Arıza Oluşmuş Olabilir... Lütfen Daha Sonra Tekrar Deneyiniz veya Sektörel Menüden Sitemizi Gezinmeye Devam Ediniz. www.lojistikrehberi.gen.tr Ekibi Olarak Hatadan Dolayı Özür Dileriz...

 

Son Eklenen 15 İşletme

Şirket her nevi ve türden kara ve deniz araçları gemi ve aynı amaca hizmet eden deniz vasıtaları ile petrol petrol ürünleri her nevi petrol türevleri mamuller kimyevi ve nebati maddelerin alımı satımı pazarlaması ve nakliyesini yapar ve a.

deniz kara ve hava araçları ile yurtiçi yurtdışı ve yabancı ülkeler arasında taşıma ve ulaştırma faaliyetleri yapmak yurtiçi ve yurtdışnda transit yük ve yolcu taşımacılık hizmetleri yapmak ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler .

yurtiçi ve yurtdışı nakliye hizmetleri transit taşımacılık eşya taşıma komisyonculuğu ve kargo hizmetleri yapmak ulaştırma araçları biletlerini satmak uçak ve seyahat şirketlerinin temsilcisi olarak.

her türlü maden arama ön işletme işletme ruhsatları ve işletme imtiyazları almak devretmek veya devralmak maden sahalarında ön hazırlık sondajları yapmak ve yaptırmak. Şirket konusu ile ilgili olara.

her nevi yerli ve yabancı otomobil kamyon kamyonet otobüs ve tırların alım ve satımı ithalatı mümessilliği bayiliği acenteliği ile dahili ticaretini yapmak yurt içi ve yurt dışı kara hava ve deniz nakliyatını ifa etmek bu hususuntaahakkuk.

karayolu ile her türlü yük taşımacılığı yapmak karayolu yönetmeliğine göre faaliyette bulunmak
sektor: hizmet servisleri
kategori: kargo-kurye-ambar
kuruluş tarihi: 02 temmuz 2009 perşembe
yetkili ve ortak: - - .

her türlü yurt içi ve yurt dışı bir yerden başka bir yere canlı cansız her türlü emtianın ithalatını ihracatını ve nakliyesini kara hava ve demiryolu vasıtları ile yük ve eşya taşımacılığı yapmak ve nakliye komisyoncul.

sahip olduğu veya kiralayacağı her türlü deniz vasıtalarını işletmek denizde ve karada ulusal ve uluslararası alanlarda herçeşit taşımacılık ve taahhüt işleri yapmak gemi acenteliği gemi komisyoncul.

yurt içinde ve dışında her nevi kara hava ve deniz nakil vasıtaları ile yük ve eşya taşımacılığı nakliye komisyonculuğu yapmak ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.
sektor: hizmet servisleri
kategori: ka.

uluslararası ve şehirlerarası kara deniz ve hava yolu ileyük taşımacılığı yapmak ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler
sektor: hizmet servisleri
kategori: kargo-kurye-ambar
kuruluş tarihi: 12 Şubat 2008 .

kargo ve kurye hizmetleri.

kargo ve kurye hizmetleri.

kargo ve kurye hizmetleri.

kargo ve kurye hizmetleri.

kargo ve kurye hizmetleri.

Makale / Haber

İlanlar